פיתוח מוצרים פיתוח מוצרים חדשים

כל יזם מתחיל או מתקדם יצטרך לעבור את השלב של פיתוח מוצר חדש ולדאוג לכל הקדם שיווקים על מנת להבטיח שבמידה והמוצר שלו יימכר בשוק, הכל נעשה בכדי שרמת האיכות של אותו המוצר תהיה ברמה הגבוהה ביותר. פיתוח מוצרים כרוך בלא מעט עבודה, לפני שבכלל נגשים למשקיעים, יש לבצע בדיקות מעמיקות אשר כוללות גם בדיקת כדאיות כללית למוצר, חוות דעות של מומחים, וכמובן פיתוח אבטיפוס (פרוטוטיפ ראשוני למוצר).

פיתוח מוצר טכנולוגי

בימנו קל יותר מאשר בעבר היות וכיום ניתן להיעזר בטכנולוגיות מתקדמות כגון טכנולוגיות תלת מימד אשר עוזרות לזרז תהליכי פיתוח מוצרים חדשים בצורה משמעותית ומעלות גם את סיכויי החשיפה אל המוצר בשוק העולמי. חברת GIZMO מספקת ללקוחותיה פתרונות פיתוח מוצר חדש במתכונת של הדפסת תלת מימד הכוללת יתרונות רבים החל משלב הייעוץ והיזום דרך שלב הייצור, פתרונות אלה ניתנים על גבי מגוון הפלטפורמות הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות היום בשוק וכך אנו מגיעים לתוצאה המתבקשת ברמה המדויקת ביותר תוך כדי תשומת לב לכל פרט ופרט בתהליך. אצלנו בחברת GIZMO אנחנו מאמינים בתהליך עבודה הכוללת אמינות, כנות, מהימנות תוך כדי שקיפות מלאה עם הלקוח וכך התהליך יבוצע ברמה גבוהה יותר – לפי רצונו של הלקוח. כל פיתוח מוצר טכנולוגי חדש מרתק אותנו כפי שהוא מרתק את הלקוח. ובכך אנו הופכים את התהליך למהנה ומרתק. כל פעם מחדש.

איך מתבצע התהליך

אנחנו ב-GIZMO לוקחים כל פרויקט ברצינות רבה, לפני תחילת העבודה של פיתוח המוצר אנחנו מבצעים סקר דרישות עם הלקוח כדי לדעת בדיוק מה הוא רוצה. בשילוב עם הצעת קונספטים ופתרונות אפשריים לצרכים ודרישות הלקוח אנחנו מגבשים החלטה יחדיו מהי הדרך הכי טובה לגשת לאותו פרויקט ולפתח את אותו מוצר בצורה הכי טובה תוך מתן פתרונות חדשניים להשגת תוצאות.

GIZMO עוזרת לכם להגשים את החלום

החברה נוסדה בשנת 2006, על בסיס ידע מקצועי שנצבר ע"י המייסדים בשנות פעילות רבות בתחום לפני הקמת החברה.

אנו עובדים בעיקר עם יזמים וממציאים, אך גם עם חברות מסחריות, חברות סטארט-אפ ותעשיות ביטחוניות. הייחודיות של "GIZMO" היא בגישה המקצועית לפיתוח המוצרים, בעבודה מהירה וזולה יחסית, תוך הקפדה על כללי תכן מקובלים אך שמירה על מחירים המתאימים גם ליזם פרטי, אשר מעוניין להביא רעיון או פטנט לכדי מימוש.

מעוניינים לקבוע פגישה עם צוות המומחים שלנו ? נשמח לענות לכם על כל שאלה בנושא פיתוח מוצר טכנולוגי \ פיתוח מוצרים חדשים בשוק הארצי והעולמי כל מה שנותר לכם הוא לממש את הפטנט שלכם, לדאוג שיהיה לוגו מותאם אישית ואתם בדרך הנכונה להצלחה ובכך.. רווחים.